Skuteczność jest naszym priorytetem.

Oferujemy usługi, które pozwolą Ci efektywnie prowadzić firmę.

lat
doświadczenia

+

Zadowolonych
klientów

%

Spraw zakończoncyh
sukcesem

W relacjach biznesowych najważniejszym warunkiem współpracy jest zaufanie.


LIBERTUS jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa legalnie na terenie całego kraju realizując usługi na rzecz Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki połączeniu doświadczenia i wiedzy naszego zespołu świadczymy kompleksową obsługę  w zakresie  windykacji oraz nabywaniu wierzytelności powstałych w obrocie gospodarczym B2B. Udzielamy również profesjonalnej opieki prawnej i przeprowadzamy analizę finansową dłużnika w oparciu o wywiad gospodarczy.

Założenia biznesowe naszej firmy to przede wszystkim budowanie relacji z Klientami opartych na zaufaniu i uczciwości. Nie jesteśmy firmą zarządzającą setkami tysięcy wierzytelności, dlatego każda sprawa jest dla nas najważniejsza, a powierzone nam zadania staramy się wykonać najlepiej jak potrafimy. Na każdym etapie działań szczegółowo i na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach przeprowadzanych czynności oraz nowych możliwościach.

Dlaczego warto nam zaufać?

libertus

Szeroki zakres usług

Każdego Klienta możemy obsłużyć w sposób kompleksowy i zaproponować mu spersonalizowane rozwiązanie do jego potrzeb. Nowe zadanie jest dla nas wyzwaniem.

libertus

Pracujemy w całym kraju

Pracujemy na terenie całego kraju, dlatego nie musisz szukać firmy z okolic, aby skutecznie odzyskać pieniądze. Dystans jaki mamy do pokonania nie jest dla nas problemem.

libertus

Działamy legalnie

Skutecznie i legalnie, zgodnie z literą prawa, nie łamiemy przepisów prawa. W ramach ogólnie przyjętych reguł oraz w szybki sposób zdyscyplinujemy Twojego dłużnika.

86% naszych Klientów uważa, że dotrzymujemy słowa.

Czy usługa, którą wykonaliśmy dla Pani/Pana, była satysfakcjonująca i zgodna z ofertą, jaką przedstawił Pani/Panu Doradca Klienta?

86% Tak
9% Nie mam zdania
5% Nie

Libertus © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone.