Współpraca

Współpraca na najwyższym poziomie zaufania


Bazując na zaufaniu, które okazali nam nasi Klienci, zarówno firmy jak i osoby prywatne, jesteśmy pewni, że nawiązanie współpracy z LIBERTUS przyniesie faktyczne korzyści i zbuduje takie relacje biznesowe, które w dłuższej perspektywie przyczynią się do poprawy pozycji rynkowej zaangażowanych stron.

WINDYKACJA NA KOSZT DŁUŻNIKA

Jeśli zawarłeś transakcje po 27.04.2013 r. kosztami windykacji zostanie obciążony dłużnik. Przerzuć prowizję windykacyjną na dłużnika i nie martw się kosztami windykacji.

WYNAGRODZENIE OD SUKCESU

Naszą prowizją jest wyłącznie prowizja od wyegzekwowanych pieniędzy od dłużnika. Rozliczmy się z naszymi klientami tylko za efekt i w razie jego braku nie pobieramy żadnych opłat.

PRZEJRZYSTE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Jasne i elastyczne zasady współpracy bez zapisów drobnym drukiem. Każdemu klientowi udzielamy bezpłatnej konsultacji przed umową wiążąca.

Dlaczego warto skorzystać?

Decydując się na współpracę z LIBERTUS wybierasz konkurencyjne i indywidualnie dopasowane warunki. Możesz liczyć na to, że otrzymany czas wykorzystamy z należytą starannością i zaangażowaniem. W wykonywaniu powierzonych zadań  skupiamy się na wyznaczonym celu oraz oczekiwaniach każdego Klienta. Współpracując z nami możesz liczyć, że osobisty doradca zawsze będzie do Twojej dyspozycji udzielając aktualnych informacji. Mamy świadomość konkurencyjności w branży, dlatego współpracując z Klientami wyróżniamy się spersonalizowanymi rozwiązaniami. Zdajemy sobie sprawę, że wybór firmy windykacyjnej jest procesem niezwykle trudnym, jeżeli więc mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu z nami.

Współpracuj z nami!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania Administratorem danych osobowych jest LIBERTUS Konrad Lacroix.

Libertus © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Jan Kobiałka