Współpraca

Współpraca na najwyższym poziomie zaufania


Bazując na zaufaniu, które okazali nam nasi Klienci, zarówno firmy jak i osoby prywatne, jesteśmy pewni, że nawiązanie współpracy z LIBERTUS przyniesie faktyczne korzyści i zbuduje takie relacje biznesowe, które w dłuższej perspektywie przyczynią się do poprawy pozycji rynkowej zaangażowanych stron.

libertus

WINDYKACJA NA KOSZT DŁUŻNIKA

Jeśli zawarłeś transakcje po 27.04.2013 r. kosztami windykacji zostanie obciążony dłużnik. Przerzuć prowizję windykacyjną na dłużnika i nie martw się kosztami windykacji.

libertus

WYNAGRODZENIE OD SUKCESU

Naszą prowizją jest wyłącznie prowizja od wyegzekwowanych pieniędzy od dłużnika. Rozliczmy się z naszymi klientami tylko za efekt i w razie jego braku nie pobieramy żadnych opłat.

libertus

PRZEJRZYSTE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Jasne i elastyczne zasady współpracy bez zapisów drobnym drukiem. Każdemu klientowi udzielamy bezpłatnej konsultacji przed umową wiążąca.

Dlaczego warto skorzystać?

Decydując się na współpracę z LIBERTUS wybierasz konkurencyjne i indywidualnie dopasowane warunki. Możesz liczyć na to, że otrzymany czas wykorzystamy z należytą starannością i zaangażowaniem. W wykonywaniu powierzonych zadań  skupiamy się na wyznaczonym celu oraz oczekiwaniach każdego Klienta. Współpracując z nami możesz liczyć, że osobisty doradca zawsze będzie do Twojej dyspozycji udzielając aktualnych informacji. Mamy świadomość konkurencyjności w branży, dlatego współpracując z Klientami wyróżniamy się spersonalizowanymi rozwiązaniami. Zdajemy sobie sprawę, że wybór firmy windykacyjnej jest procesem niezwykle trudnym, jeżeli więc mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu z nami.

Współpracuj z nami!

    Rodzaj zadłużenia

    Libertus © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone.